FidoRento'dan

FidoRento Yeni Arayüzü ile Yayında

Yayın Tarihi: Ortalama okuma süresi: 1 dk, 21 sn

Herkese merhaba!

Bir süredir Fidorento ekibi olarak üzerinde çalıştığımız yeni arayüzümüz an itibariyle yayına girmiş durumda. Tamamen kullanıcı deneyimini ön plana alarak güçlendirdiğimiz Fidorento ile Kaş’ta villa ve daire kiralama artık çok daha kolay.

Haydi yenilenen yüzümüze beraber göz atalım.

Evler için daha fazla ayrıntı

Tekil kiralık sayfalarını kullanarak Fidorento evlerinin konum bilgilerini, merkezi noktalara uzaklıklarını, ev geneli ya da oda bazlı olanaklarını ve çok daha fazlasını görebilmen artık mümkün.

Daha gelişmiş ödeme arayüzü

Fidorento ekibi olarak özenle geliştirdiğimiz yeni ödeme arayüzü ile rezervasyonunu artık eskisinden çok daha hızlı tamamlayabilirsin.

Detaylı Arama Sistemi

Web sitemizin en sık kullanılan bölümü detaylı arama sayfası dedik ve aramayı tüm cihazlarda daha basit ve yetenekli bir noktaya getirmeyi başardık.

Ev Haritaları

Ev haritalarında artık bölgesel olanakları da görebilir, web sitemizden direk Google Haritalar ile konum ve mesafe bilgisi alabilirsin.

Kaş Rehberi Niteliğinde Bir Blog

Tabii ki blog sayfamızı da unutmadık ve orayı da bilgi edinme ihtiyacı duyduğun içeriklere en sağlıklı şekilde ulaşabileceğin şekilde güncelledik.

Yardım Merkezi

Yardım merkezi ile aklına takılan bir çok sorunun cevabını bulabilmen artık mümkün.

ve Çok Daha Fazlası…

Yeni Fidorento’yu gezdikçe daha fazlasını keşfedeceğine eminiz. Haydi tatil evini seç, rezervasyonunu tamamla ve Kaş’ta tatile FidoRento ile hemen başla!

Yazar Hakkında

FidoRento

FidoRento

Kaş ve çevresindeki günlük kiralık yazlıklarımızla tatilinize keyif katıyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

Eposta adresin yayınlanmaz.

Güvenilir Villa ve Daire Kiralama

FidoRento Turizm Seyahat Acentası TÜRSAB A-10797 Belge ile Turizm Bakanlığına bağlıdır.

FidoRento sitesinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları saklıdır. İzinsiz olarak basılı veya elektronik bir ortamda kullanılamaz ya da kopyalanamaz. FidoRento sitesini kullanmakla Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsın.